• 0(322) 234 01 98
  • info@englishunderstand.com.tr
Sosyal Ağlarda Biz :

Eğitim Grupları

Hızlı okuma ve anlama eğitimini her yaş ve gruptan bireyler katılabilmektedir. Online hızlı okuma ve anlama platformu için size en uygun grubu seçerek, hemen eğitime başlayabilirsiniz.

1

Anaokul

English Understand ‘de eğitim yaşı yoktur. İngilizce temel eğitim programında 5-6 yaş çocuklarının anlama kabiliyetleri, hareket becerileri, zihinsel ve sosyal gelişimlerini özel oyunlarla destekleyerek anaokulu öğrencilerine okul öncesi İngilizce eğitimi sunmaktadır.

yerine
SATIN AL
2

yerine
SATIN AL
3

İlkokul

English Understand ‘de ilköğretim öğrencilerine dili keyif olarak kullanacakları, farklı aktivitelerle 5 dil becerisi olan gramer,writing,speaking,listening ve reading’in yanı sıra kelime bilgilerinide geliştireceklerdir.

yerine
SATIN AL
4

Ortaokul

Küçük yaşlarda yabancı dil öğrenmeye başlayan çocuklar ana dilini, dil kavramının varlığını hissettiği için daha iyi anlayacak , tek dil bilen ve bundan dolayı dünyada sadece kendi dilini ve kültürünü önem veren çocuklara göre daha geniş bir kültür anlayışına sahip olacaktır.

yerine
SATIN AL
5

Lise

English Understand dil kurslarında lise 1-2-3 ve 4. Sınıf öğrencilerimiz için toplam 3 seviyede eğitim görürler (14-17) yaş öğrencilerimiz derse

yerine
SATIN AL
6

yerine
SATIN AL
7

yerine
SATIN AL
8

yerine
SATIN AL